O mnie

Cześć,

Mam na imię Mateusz. Od stycznia 2016 zyskałem bardzo dużo wolnego czasu, więc postanowiłem coś z tym zrobić. Od 2009 roku prowadzę (niezbyt regularnie) prywatny pamiętnik, ale teraz zdecydowałem się zostać internetowym celebrytą (heheszki :)).

Nie mam żadnego wykształcenia w kierunku popularnego ostatnimi czasy „coachingu” (ba, w ogóle nie mam wykształcenia), ale jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą i chciałbym tym kogoś zarazić. Jeśli moje wpisy poprawią komuś samopoczucie chociaż w najmniejszym stopniu, to uznam, że ten projekt miał sens.

Na co dzień jestem programistą i niedawno przeprowadziłem się do Szwajcarii. Niekoniecznie w celach zarobkowych, bo między prawdą a Bogiem, to nie dobiłem najlepszego targu (w ogóle się nie targowałem), ponieważ po prostu chciałem przeżyć przygodę. W latach 2006-2009 uczęszczałem do IV Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze (piękne czasy), a informatykę studiowałem na Politechnice Wrocławskiej (EKA/IZ), jednak mimo usilnych starań nie zdobyłem dokumentu, który świadczyłby, że czegokolwiek się tam nauczyłem. W zeszłym (2015) roku uznałem, że dalsze pompowanie pieniędzy w nasz system oświaty jest rentowne tylko dla niego. Tematy (około)zawodowe są raczej nudne, więc tutaj postawię kropkę.

Hobby? Nie dam rady wszystkiego tu napisać, ale o czym muszę wspomnieć to sport, fitness lifestyle i muzyka. Wiem, że przez następne zdanie pewnie stracę w wielu oczach, ale nie ma sensu kłamać. Nie jestem zbytnim fanem książek. Spędzam mnóstwo czasu przy komputerze i czytanie kolejnej porcji małych literek po prostu mnie męczy. Filmów też zbyt często nie oglądam (brak możliwości), ale staram się być na bieżąco z najważniejszymi pozycjami.

Oto ja. Ten wpis ma dokładnie 250 słów. 🙂

Reklamy